O nás

Global Journey je firmou s mezinárodní působností, naše produkty se setkávají s úspěchem v zemích USA i Evropy a nyní nově vstupujeme i na český trh. Zabýváme se výrobou a distribucí jedinečného dárkového předmětu, který zde zatím nemá obdoby - alternativní hudbou. S nabídkou 200 titulů jsme schopni uspokojit jakoukoli poptávku v této oblasti.

Oblast odpočinkové a relaxační hudby je ve vyspělých zemích velice oblíbená, obliba přichází s rozvojem alternativních druhů terapií a wellness, souvisí s moderním způsobem života. Tyto tendence zaznamenáváme nyní i v ČR a poptávka po odpočinkové hudbě rychlým tempem narůstá.

Nemusíte být pouze prodejcem hudby či dárkových předmětů aby u Vás lidé nakupovali naše produkty. Výborně se prodávají v květinářství a knihkupectví, stejně jako v hypermarketech, zahradních centrech, turistických atrakcích, obchodních domech či zoologických zahradách. Naše produkty se osvědčily jako velice úspěšný dárkový předmět.

Global Journey má oproti svým konkurentům několik nesporných výhod – jsme firmou s celosvětovou působností a můžeme proto našim zákazníkům nabídnout prvotřídní servis a řadu služeb, nabízíme nejnižší ceny na trhu s alternativní hudbou, šíře nabídky titulů nemá konkurenci ve světě, tedy ani v ČR a v neposlední řadě disponujeme výborným prodejním systémem ve formě interaktivních prodejních stojanů, které nejenom komunikují s návštěvníkem prodejny, ale umožňují hudbu před zakoupením poslechnout. Tyto stojany vykazují vynikající prodejní účinky.

S takto širokou a různorodou nabídkou hudby si každý prodejce může zvolit tituly, které budou jeho zákazníkům vyhovovat nejlépe. Na výběr jsou také různé velikosti a barvy prodejních stojanů. Global Journey stojany jsou nejen prodejním, ale také marketingovým nástrojem. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly osobní zákaznický servis, atraktivně prezentovaly zboží a samozřejmě zvyšovaly prodej a zisk. Marketingové výzkumy prokázaly, že naše interaktivní stojany zvyšují prodej CD v poměru 4:1 v porovnání s běžným regálovým prodejem. V neposlední řadě slouží interaktivní stojany jako zdroj hudby v prodejně, za nějž nemusíte platit autorské poplatky.

Prodej GJ hudby je cenově velice výhodný. Nabízíme tituly různých cenových relací,. Tato skutečnost se při užívání doporučovaných technik prodeje stává skutečně výhodnou a je jedním z hlavních důvodů, proč je GJ hudba prodávána a oblíbena v USA, UK i mezinárodně.

 

 Tým Global Journey


anita samuels

Anita Samuels

Administration and Accounts

marcelle samuels

Marcelle Samuels

Human Resources

debi wilson

Debi Wilson

Administration

Jitka Zboriloba

Jitka Zboriloba

Export

mike stokes

Mike Stokes

Graphic Design

gayle samuels

Gayle Samuels

Graphics

anna szylberg

Anna Szylberg

Warehouse

paul preston

Paul Preston

Warehouse

ken dearden

Ken Dearden

Sales Manager

dave binder

David Binder

Sales Manager

neal samuels

Neal Samuels

Financial Director

colin samuels

Colin Samuels

CEO

peter samuels

Peter Samuels

Executive Producer and Director

Ian Samuels

Ian Samuels

Sales Director

Představujeme nový koncept hudba a obchod

Více...

Hudební stojany

Prohlédněte si naší nabídku


Více...