Prodávajte Global Journey produkty


Global Journey je jedním z hlavních producentů a distributorů se specializací na odpočinkovou a relaxační a další alternativní hudbu na nosičích CD, DVD, dárkové sady a jedinečného dárkového předmětu PERLA PŘÁNÍ . Mezi zákazníky Global Journey patří především maloobchodní prodejny nejen s dárkovým zbožím jako jsou zahradní centra, květinářství, knihkupectví, Zoologické zahrady, lázeňské a SPA centra.

 

Od roku 1999 jsme úspěšně překonali dvě krize a jsme rádi, že se to podařilo i majoritě našich zákazníků. Uvědomujeme si, že jsme jenom tak silní jako jsou naši zákazníci, aproto se snažíme vybudovat dlouhodobé a vzájemně prospěšné obchodní vztahy.

Ať jste maloobchodník nebo distributor, Global Journey má pro vás ten správný produkt, zkušenosti a odbornost, kterou jistě hledáte. Klikněte na odkazy níže a dozvíte se jak může Global Journey podpořit váš business.

 

 


retailers image

Velkoobchod

Global Journey nejenže poskytuje maloobchodním prodejcům širokou nabídku výborně se prodávajících dárkových předmětů, ale především poskytuje atraktivní prodejní stojany, které jako vynikající marketingový nástroj, pomáhají k prodeji zboží koncovému uživateli. Klikněte sem pro více informací jak může Global Journey pomoci vašemu obchodování.

find out more about retailers

 

image of the earth

Distribuce

Global Journey exportuje do více jak 75 zemí světa včetně USA, Singapuru, do celé Evropy a Australie. Export tvoří více jak 70% ročního obratu. Klikněte sem pro více informací jak může Global Journey podpořit váš business.

find out more about distribution

 


Představujeme nový koncept hudba a obchod

Více...

Hudební stojany

Prohlédněte si naší nabídku


Více...