image of retailer standing outside shop

Velkoobchod

Global Journey je nevětším producentem v Evropě a druhým na světě zabývající se jedinečným dárkovým předmětem - specializovaná alternativní hudba. Disponujeme dlouholetými zkušenostmi se spoluprácí s objemným množstvím maloobchodních prodejen.

 

Uvědomujeme si, že jsme jenom tak silní jako jsou naši zákazníci, aproto se snažíme vybudovat dlouhodobé a vzájemně prospěšné obchodní vztahy a své produkty neustále inovovat a vyvíjet.

Více informací o našich produktech naleznete níže
  • Hudba
  • DVD
  • Perla přání
  • Polodrahokamy

Prodávejte Global Journey CD! Zvyšte svůj zisk!

Prodej Global Journey hudby je chytrý a výhodný způsob jak rozšířit svoji prodejní nabídku, objevit nové příležitosti ve využití prodejního místa a v neposlední řadě jím zvýšíte tržby a zisk. Využijte této možnosti a vytvořte ze svého obchodu místo prodeje hudby, která není v běžných prodejnách k dostání.

 

Poptávka po tématické hudbě neustále roste...

a to zejména v prodejnách s dárkovým zbožím. V nedávné studii zabývající se nejvyhledávanějšími dárkovými předměty se hudba umístila na pátém místě ze sedmnácti. Více než polovina našich zákazníků je tzv.generace Baby Boomers – generace, u které, jak průzkum dokázal, je nejméně pravděpodobné nakupovat hudbu v klasických obchodech s hudbou. Naše hudba je velice oblíbená u věkové skupiny 35 – 54 let právě proto, že většina těchto lidí nejsou příznivci moderní hudby.

 

Na základě informací nedávno uveřejněných organizací BPI, CD stále tvoří více jak 3/4 albumů na trhu ve Velké Britanii. Loni, tedy v roce 2011 bylo prodáno 76,1% veškerých albumů v UK na CD nosičích, zatímco digitálně bylo prodáno jen 23,5%.


Ve Spojených státech, kde je hudební trh ustálen, organizace NPD "Annual Music Study" prohlásila, že prodej na nosičích CD se za poslední 2 sledované roky zvedá a loni se zvýšil až o 2%.

Je zde hned několik důvodů, proč se konzumenti přiklonili více ke koupi CD nosičů, především je pak vnímána vyšší hudební kvalita a hodnota. Příští rok bude iTunes od Applu slavit 10té výročí svého počátku, avšak na trhu v U.S. je téměř 2x více příznivců CD nosičů než placených downloadů digitální hudby.

"CéDé jsou neotřelým a vděčným dárkem, což potvrzuje, že i v pokročilém digitálním věku budou lidé dávat přednost vyšší kvalitě a hodnotě ikdyby měla přicházet v plastové krabičce," řekl Russ Crupnick, senior a více president průmyslové analytiky NPD. "CD mají stále velkou přitažlivost pro většinu spotřebitelů, kteří chtějí být vlastníky fyzického balení a rádi probírají a utříďují alba svých oblíbených umělců."

Hudební obchody mizí z ulic a obchodních center a pro spotřebitele je jen málo míst kde může CD zakoupit, obrací se tedy na on-line obchody a eshopy.
Prodej CD z interaktivních hudebních stojanů umožňuje svým zákazníkům hudbu přehrát stejně jako v internetových obchodech jako je amazon.co.uk, ale s výhodou, že si odnáší fyzický produkt. Většina spotřebitelů již ví, že tituly na CD mají daleko vyšší kvalitu než stahovaná hudba a s vyšší jistou ji uchovají než na poruchovém harddisku.

 

Jak nejefektivněji prodávat Global Journey CD?

S takto širokou a různorodou nabídkou hudby, jako u firmy Global Journey: Ambience, Café kolekce, Keltská hudba, Hudba pro děti, Vánoční hudba, Klasická hudba, Taneční a fitness CD, Lifestyle, Mysl, tělo a duše, Hudba a příroda, Zvuky přírody, New Age, Relaxace a SPA, Etnická hudba, Horoskop, si každý prodejce může zvolit tituly, které budou nejlépe vyhovovat vkusu jeho zákazníků. Na výběr jsou také různé velikosti, tvary a barvy prodejních stojanů, zákazník si může vybrat takový, který dobře zapadne do designu prodejního místa a bude vyhovovat i cenově . Grafický panel stojanu zobrazuje tituly, které si prodejce zvolí a je možno na něj umístit i logo firmy, odkaz na internetové stránky obchodu či speciální nabídky.

 

Interaktivní hudební stojany jsou pronajímány zdarma a velice vkusně vyobrazují CD a zvolenou grafiku. Umožňují zákazníkovi poslech hudební ukázky, díky čemuž roste prodej v poměru 4:1 oproti běžnému způsobu prodeje v regálech, jak prokázal marketingový výzkum. Interaktivní stojany jsou jedinečným prodejním a marketingovým nástrojem, komunikují se zákazníkem a aktivně prezentují výrobek, zvyšují povědomí o značce a poskytují zákazníkovi rozptýlení – a to vše v jediném stojanu.

 

find out more abpout our interactive displays

 

 

no prs or ppl fees

 

 

 

 

 

 

Vyhněte se poplatkům OSA!

Majorita nahrávek na Global Journey CD je produkována společností. Jako majitelé veškerých autorských a vydavatelských práv můžeme prodejce nabízející Global Journey hudbu odprostit od placení poplatků za veřejnou produkci hudby. Pro majitele obchodu toto může znamenat značnou úsporu financí, zvláště pak vlastní-li síť obchodů.Jak udržet zájem zákazníků po celý rok?example of a global journey interactive panel

Doporučujeme prodejcům minimálně dvakrát až třikrát do roka zhodnotit prodej jednotlivých Global Journey titulů. Neustále vyvíjíme nové tituly a tudíž jakýkoliv pro vás méně výhodný titul může být ihned nahrazen za novinku. Také vám k této změně zdarma poskytneme nový grafický panel a MP3 čip. Tímto způsobem se snažíme udržovat vaši nabídku neustále novou a zajímavou pro vás i vaše zákazníky a samozřejmě neopomíjíme ani sezónní změny nabídky (vánoční alba atd.). Díky tomu s námi většina obchodníků spolupracuje dlouhodobě a někteří naši hudbu prodávají i více než pět let.


• Skvělá obchodní marže


• Ověřený vysoký obrat


• Poslech hudby před kupí


• Hudební kulisa na pozadí vašeho obchodu


• Vyhněte se poplatkům OSA přehráváním pouze Global Journey hudbyPronájem autorských práv


Autorská práva k naší hudbě také pronajímáme. Televizní společnosti, filmové produkce a rádiové stanice používají Global Journey hudbu jako doprovodnou melodii či znělku. Naše hudba nachází uplatnění i v divadle.
Kontaktujte nás prosím pro více informací.


Prosím, kontaktujte nás pro více informací.

phone image for music on hold

Čekací hudba na telefonu a hudba ve výtahu

Každá firma, která používá čekací hudbu na telefonu nebo hudbu ve výtahu, musí platit roční poplatky firmám jako je OSA, INTERGRAM, PRS, ASCAP a další. V UK to dělá zhruba 120,-Kč za linku s ročním účtováním asi 2250,-Kč.

Jelikož vlastníme veškerá autorská práva pro hudební díla Global Journey, můžeme tak komerčním firmám nabídnout Global Journey hudbu za lepších podmínek, kterou pak mohou použít ve svých stávajících zařízení bez povinnosti platit polatky organizacím OSA, INTERGRAM, PRS, ASCAP a dalším.


Naše obchodní nabídka:
1-9 linek 1500,-Kč ročně
10+ linek 2900,-Kč ročně


Následně můžete objednat jakékoliv CD z naší nabídky za MO cenu pro použití ve vašem audio systému.

Prosím, kontaktujte nás pro více informací.

Why should we sell Global Journey DVDs?

As music and DVD stores have disappeared from the High Street and Shopping Malls in recent years there are fewer places for consumers to buy movies and many simply order their DVDs online.

 

DVDs are a 100% impulse purchase. No one goes into a gift shops and garden centre looking for DVDs, if they see a film they want at £3.99, £5.99 or a blockbuster movie at £7.99 then they will buy it. Global Journey provide a quality selection of movies and the eye-catching attractive displays to sell them on.

 

What is the best way to sell Global Journey DVDs?

Global Journey DVD displays are supplied free on loan, displaying and promoting the DVDs in a very visual way in store. Find out about our selection of displays here...

 

dvd combi stand

find out more abpout our interactive displays

 


Superb choice of movies

Global Journey media is the channel betwen the major film studios and the non-traditional DVD retailer and as such we have access to an array of great films, documentaries, TV series and special interest titles from multiple sources. Our position in the industry allows us to be selective in the titles we choose which in turn is your guarantee that your stand content will have your customers coming back for many years.

• Excellent Margins

• Proven high turnover

• 100% impulse buy

 

• Attractive DVD displays

• Fewer stores where consumers can buy DVDs, making your store more important to movie buyers


Poč prodávat Perlu Přání?

Je těžké představovat tuto veleúpěšnou dárkovou řadu bez přílišného vychvalování, avšak faktem zůstává, že od února 2011 je produktová řada Perla Přání nejlépe se prodávajícím dárkovým předmětem téměř u všech našich zákazníků. Byli jsme totálně zahlcení reakcemi a objednávkami a i dnes jde o neutuchající boj vyrobit dostatečné množství tak, abychom pokryly poptávku v celosvětovém měřítku.

Kvalita výrobku je nesporná a maloobchodní cena pod 300,- korunovou hranici je velmi zajímavá. Avšak to co zákazníka uchváti je originalita dárku, která tkví v jeho spojení s přírodou, s překvapením a možností podílet se na dotvoření jedinečného a originálního šperku opředeného legendami.


love wishpearl

Jak nejlépe prodávat řadu Perla Přání?

Global Journey nabízí dva atraktivní způsoby jak docílit výborné prodejnosti Perly Přání. Zavolejte nám a rádi s vámi prodiskutujeme naší nabídku.


find out more abpout our interactive displays 

 

Perla Přání - nabídková relacewire wishpearl stand

Každé sada Perly Přání obsahuje tématicky laděné balení, exkluzivně dizajnované firmou Global Journey, mateřskou lasturu s přírodní perlou a postříbřený řetízek s přívěskem.

 

Kompletní nabídka zde

 

find out more abpout our interactive displays


Reference

"Perla přání od firmy Global Journey se prodává opravdu dobře. Jeden z našich zákazníků objednal hned 6 ks jako dárky pro svou rodinu. Nejprodávanějším titulem je ´Friendship´ (přátelství) a očekáváme, že prodejnost jen poroste."

 

Janice, North Walsham Garden Centre

 

"Produkt Perla Přání je momentálně naší nejprodávanější řadou, je originální, zajímavý a kvalitně zpracovaný. Tento produk doporučuji každému zájemci. Taktéž doporučuji firmu Global Journey - jejich prodejní servis před a po prodeji je absolutně skvělý!".

 

Gawain Fraser, Promotions Manager, Ripley's Believe It or Not!

 

"Z nových produktů je Perla Přání ten nejlépe se prodávající produkt jakým jsem byla svědkem".

 

Janice, North Walsham Garden Centre

 


• Prokazatelný vysoký obrat


• Výběr z 20 variant produktů


• Výběr ze 2 atraktivních prodejních stojanů

 

• Výborná prodejní marže

 

• Ideální pro jakoukoliv maloobchodní prodejnu

• doporučená MO cena 290,-


Proč prodávat Global Journey polodrahokamy?

Produkty z polodrahokamů jsme začali testovat a prodávat v několika málo obchodech a ve dvou obchodních centrech. Zkoumali jsme možné způsoby efektivity prodeje, když jsme nanrazily na výdejní automaty firmy Beaver Vending - známé jako korunvé automaty na žvýkačky. Automaty byly obohaceny o baner s grafikou vypovídající o původu a druhu kamenů a rázem se nám zrodil excelentní marketingový nástroj, který umožňuje spotřebiteli zakoupit produkt bez zásahu obsluhy a nutnosti platby u pokladny.

find out more abpout our interactive displays

 

Jak nejlépe prodávat produkty z polodrahokamů?triple gemstones dispenser

Toto je ideální způsob jak prodávat veškeré Global Journey produkty z polodrahokamů. Výdejní automaty jsou pestré, atraktivní a téměř nerozbytné. Zabírají pouze 30 čtverečných cm. Hlavní výhodou je jejich samoobslužný výdej, tedy bez zásahu obsluhy což ve velice rušných dnech zamená značnou úsporu času pokladníka.

 

find out more abpout our interactive displaysVyberte z 6 produktů

Vyberte si produkty, které se vám budou líbit. polodrahokamy, spirály pro kameny, náramky, srdce, hroty, náušnice. Prohlédněte si celou naší řadu.

 

find out more abpout our interactive displays


• Ručně tříděné polodrahokamy
z celého světa

• Ideální pro jakoukoliv maloobchodní prodejnu

• Obchodní marže
více jak 100%

• Snadné a rychlé doplnění

• Samoobslužný výdej


 

S kým se mohu poradit o koupi a objednávce?

Pro kontakt s námi, prosím, klikněte zde. Jakmile odešlete vaše požadavky či otázky, bude se vám věnovat náš obchodník, který si s vámi může sjednat obchodní schůzku tak, jak vám bude vyhovovat. Taktéž můžete kontaktovat naše kanceláře telefonicky: kancelář ČR: 466 301 149, kancelář UK: 0161 872 0333, Mezinárodně: +44 161 872 0333 a kancelář USA: 888.899.9404

 Představujeme nový koncept hudba a obchod

Více...

Hudební stojany

Prohlédněte si naší nabídku


Více...